or

PratikMail'e Hoşgeldiniz

PratikMail, belirli bir süre geçtikten sonra kendi kendini yok eden geçici bir adreste e-posta almanıza olanak tanıyan bir hizmettir. Tempmail, 10minutemail, atılabilir e-posta, sahte posta veya çöp kutusu gibi adlarla da bilinir. Birçok forum, Wi-Fi sahibi, web sitesi ve blog, ziyaretçilerin içeriği görüntüleyebilmeleri, yorum gönderebilmeleri veya bir şeyler indirebilmeleri için kaydolmalarını istemektedir. PratikMail, istenmeyen postalardan kaçınmanıza ve güvende kalmanıza yardımcı olan en gelişmiş kalıcı e-posta hizmetidir.Neden PratikMail'e İhtiyacım Var?


Anonim bir e-postanın var olduğunu keşfettiğimizde, ne kadar kullanışlı olabileceğini tam olarak anlamıyoruz. Ve en önemli soru, “Zaten düzenli e-posta servis sağlayıcılarımız varsa (gmail.com, yahoo.com,…) neden geçici bir e-postaya ihtiyacımız var?” Hem normal e-postalar hem de anonim e-postalar tamamen ücretsizse, "Fark nedir?" sorabilirsiniz. Normal bir e-posta almak için kaydolduğunuzda kişisel bilgiler vermeniz gerekir. Ancak, geçici bir e-posta kullanarak bunu yapmanız gerekmez. Normal bir e-posta adresi e-postalarınızı asla silmezken, geçici bir e-posta kullandığınızda bir saat sonra tüm harfler otomatik olarak silinecektir. Normal bir e-posta tamamen kaldırılamaz. Öte yandan, tek kullanımlık e-posta size bu seçeneği sorunsuz olarak sunar.


Welcome to PratikMail


PratikMail is a service that allows to receive email at a temporary address that self-destructed after a certain time elapses. It is also known by names like : tempmail, 10minutemail, throwaway email, fake-mail or trash-mail. Many forums, Wi-Fi owners, websites and blogs ask visitors to register before they can view content, post comments or download something. PratikMail is most advanced throwaway email service that helps you avoid spam and stay safe.


Why do I need PratikMail?


When we discover that an anonymous email exists, we do not fully understand how usefulness it can be. And the most important question is, “Why do we need a temporary email, if we already have regular email service providers (gmail.com, yahoo.com, …)?” If both the regular emails and anonymous emails are completely free, then, “What’s the difference?” you might ask. When you register to get a regular email, you will need to provide personal information. However, using a temporary email you don't need to do it. A regular email address will never delete your emails, while all the letters will be automatically deleted after an hour when you are using a temporary email. A regular email can't be completely removed. On the other hand, disposable email gives you this option without any problems.